× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці оновлять тротуари на Центральному мосту та ще в кількох частинах міста. ФОТО

У Вінниці розпочалися роботи з асфальтування тротуарів міста. Наразі заасфальтували ділянки пішохідних смуг на двох вулицях, роботи ще на трьох – тривають.

Як повідомляє Вінницька міська рада, про це розповів заступник директора департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Юрій Семенюк.

За його словами, минулого тижня по вулиці К. Василенка влаштовано 300 метрів нового асфальту на тротуарі поблизу перехрестя з вулицею Лізи Чайкіної. Також роботи завершено на ділянці по вулиці Б. Ступки. Тут заасфальтовано 186 метрів тротуару на ділянці між вулицею Київською та Саксаганського.

 

Роботи тривають по вулиці Магістратській, де буде заасфальтовано ділянку тротуару протяжністю 100 метрів, а також по вулиці Р. Скалецького, де заасфальтують 210 метрів тротуару від вулиці Князів Коріатовичів в напрямку вул. Пирогова.

 

Повідомляється також, що паралельно вже розпочато роботи по ремонту проїжджих частин вулиць міста. Окрім того, стелять новий асфальт на тротуарі по вулиці Матроса Кішки в районі ринку «Урожай». Тут оновлять 345 метрів.

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору