× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці обрали назву для нового тролейбусу власного виробництва

Вінницька міська рада на своєму сайті оприлюднила результати голосування за найкращу назву для нового вінницького тролейбусу. 

Як ідеться в повідомленні, голосування тривало на офіційній сторінці Вінницької міськради у мережі Facebook. В результаті голосування, найбільше голосів для нової назви тролейбусу ПТС-12 набрав варіант VinLine.

У міськраді зазначають, що цей варіант запропонувала Світлана Буравська, і тепер вона зможе безкоштовно їздити усіма видами муніципального транспорту протягом трьох років.

“Загалом на вибір містян виносилось п’ять варіантів назв для вінницького тролейбусу: VINRAY, VinLine, VinStar, VinGo, SkyVin. За підсумками голосування назва VinLine зібрала 93 голоси.

Друге місце посіла назва SkyVin (87 голосів), яку запропонував Лащук Вадим. В подарунок він отримає проїзний квиток на всі види муніципального транспорту на рік.

Решта авторів отримають можливість безкоштовного користування громадським транспорту впродовж півроку. Нагородження переможців відбудеться на День міста”, – йдеться в повідомленні.

У стилі VinWay: у Вінниці показали, як виглядає перший тролейбус власного виробництва. ФОТО

Фото Vежа та Вінницька міська рада

Автор: Леся Качор

Поділитись публікацією
Вгору