× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці обговорять, як покращити стан малих річок у місті

Вінничан запрошують взяти участь у публічній дискусії щодо очищення малих річок у місті. Учасникам розкажуть, як будуть розвивати 36 малих річок у Вінниці та як вони можуть стати складовою “блакитної інфраструктури міста”.

Як повідомляється в анонсі заходу, публічна дискусія «Очищення малих річок Вінниці та благоустрій їх території – спільна справа влади і громади» відбудеться 20 червня у HUB Місто змістів. Організатором заходу є КП “Інститут розвитку міст” Вінницької міської ради.

Учасників обіцяють ознайомити зі світовими та українськими практиками облаштування малих річок, і досвідом еко-активізму щодо очищення та благоустрою малих річок у місті Вінниця. Метою заходу є обговорення можливостей об’єднання зусиль щодо поліпшення екологічного стану малих річок Вінниці та перетворення їх на безпечну і привабливу складову міського простору.

Як розповіла Vежі Аліна Дяченко, очільниця “Інституту розвитку міст”, під час дискусії планують обговорити доцільність створення громадських просторів, зон відпочинку та дозвілля біля малих річок, щоб таким чином зробити їх більш помітною і важливою частиною міста.

Можливо, тоді чистота води в малих річках стане хвилювати не лише “Муніципальну варту”, а й самих мешканців. По суті це буде перша спроба зібрати разом максимально всіх тих, хто має стосунок до питання, і поступово розширювати його – зазначила пані Аліна.

Під час дискусії планується обмін інформацією про:
– природоохоронні заходи з очистки русел малих річок, які здійснювались у Вінниці у 2015-2018 роках та заплановані на 2019 рік;
– виконання Програми охорони навколишнього природного середовища Вінниці;
– робота квартальних комітетів (Асоціація ОСН Вінниці) та «Муніципальної варти» щодо малих річок Вінниці.

Захід відбудеться 20 червня, з 11:00 до 14:00 у HUB Місто змістів (вул. Пушкіна, 11). Вхід вільний.

Фото з Facebook-сторінки заходу

Читайте також:

Врятуй малу річку: на березі Віннички облаштовують громадський еко-простір

Річку Південний Буг очищатиме надпотужний земснаряд за майже 6 мільйонів. ФОТОРЕПОРТАЖ

 

Автор: В'ячеслав Луцков

Поділитись публікацією
Вгору