У Вінниці “несподівано” атакували черговий гральний заклад

Активісти вінницького “Чорного комітету” вчора, 16 січня здійснили “рейд” у гральний заклад, який воно вважають незаконним, що розташований в районі нічного клубу “Амагама” на проспекті Юності.

Цього разу активісти не повідомляли про свої плани пресі: за словами “чоркомівців”, після однієї з останніх розсилок анонсу по вінницьким ЗМІ, хтось “злив” інформацію власникам закладу, в яких планували навідатися активісти. Тоді заклад відразу закрили власники та виставили біля нього охорону.

Читайте також: “Святковий” похід проти грального бізнесу: вінницькі активісти влаштували черговий рейд. ФОТОРЕПОРТАЖ

Цього разу до гральної зали завітали близько трьох десятків молодих людей в балаклавах та медичних повязках і протягом десяти хвилин припинили роботу закладу.

Активісти залили відеокамери та ігрові монітори чорною фарбою, зробили написи на стінах та порізали вуличні банери грального салону. Поліцію “Чорний комітет” вчора не дочекався, хоча в організації повідомили, що за їхньою інформацією правоохоронці вже відкрили низку проваджень проти гральних закладів.

Нагадаємо, що це вже четвертий “рейд” “Чорного комітету” в гральні заклади Вінниці: раніше молодики блокували роботи ігрових салонів на проспекті Коцюбинського, вулицях Київській та Замостянській. “ЧорКом” вважає, що поліція не здатна ефективно боротися з “ігровим наркотиком”, тож це мусить робити громадськість.
Як все було – у фоторепортажі Ольги Мірошниченко: 

Позначки: , , , , , , , , ,

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
  • Vitaliy Dimson

    продажні поліцаї крищують ці лохотрони. Голова вінницької поліції Педос дав негласний наказ не трогати ці нелегальні заклади, бо сам Аваков має з них свою долю, тому ніхто з поліції нікого і не чіпає і нікого не посадили за ці нелегальні казіно і не посадять, поки народ не почне ломити цим уродам голови. Може тоді задумаються, що краще не підсажувати народ на цей наркотик !!!

  • Шура

    На Янгеля возле почты уже новые декорации и все опять работает. Не доходит никак

  • Goodwill

    Молодці. Якщо сам Аваков це кришує, то інших методів просто не залишається.