× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці не змогли встановити рекорд України з “велосипедного герба”. ФОТОРЕПОРТАЖ

Сьогодні, 14 липня, біля ТЦ “Plaza Park” сотні вінничан зібрались для того, аби активно відпочити на сімейному вело-фестивалі. А заразом створити величезний “живий” герб із велосипедистів та пішоходів та встановити рекорд України.

Метою заходу було привернути увагу до різних видів спорту, передусім велосипедного. Так, на різних частинах території фестивалю можна було знайти різні секції: від бойового гопаку й до хокею. Попри штормове попередження, долучитись до спорту та просто розважитись прибуло більше двох сотень людей – на роверах, самокатах чи просто на своїх двох.

    

  

Ключовий акцент на більшості локацій припадав на дітей, які були і “хедлайнерами”, і публікою, і учасниками активних розваг. За участь в кожній з них діти могли отримати спеціальні відмітки. Зібравши десять таких позначок, їх можна було обміняти на призи – від ручок і до солодкої вати.

Крім цього,  на сцені гостей велофесту розважали більше 30 виконавців з дитячого продюсерського центру “Stars.ua” та інших організацій, які дивували гостей різними виступами – не лише вокалом, але й гопаком та контемпом.

        

Проте “родзинкою” вечору став велосипедний флешмоб – утворення велосипедистами “живого” гербу України, до якого долучились й діти. За попереднім задумом, тризуб мали утворити близько сотні велосипедистів, і таким чином встановити рекорд України. Однак учасників не вистачило і “пробіли” в лавах заповнили гостями фестивалю без роверів.

  

          

За інформацією організатора, дитячого продюсерського центру “Stars.ua”, у цьому флешмобі взяло участь близько 70 велосипедистів та кілька десятків людей без двоколісних.

“Всі задумки можна втілювати в життя, якими б вони не були спонтанними” – пояснила Vежі мету флешмобу Олена Заворотна, директор дитячого продюсерського центру “Stars.ua Kids”.

Фото Марини Сербінович

 

                                                                                             

 

Автор: В'ячеслав Луцков

Поділитись публікацією
Вгору