У Вінниці нагородили поліцейських, які розкрили вбивство 32-річної жінки. ФОТО

У середині серпня у Вінниці розстріляли 32-річну самотню матір Віталіну Плахотнюк. Сьогодні, 13 вересня, у міській раді нагородили правоохоронців, які змогли за лічені дні знайти та затримати замовника злочину та вбивцю вінничанки.

Нагадаємо, що злочин стався 21 серпня на вулиці Привокзальній. Матір шестирічної дівчинки розстріляли вранці по дорозі на роботу. Вже 31 серпня у поліції повідомили, що розкрили всі обставини злочину: замовив вбивство жінки її колишній чоловік, а виконавця знайшов в Інтернеті. Життя Віталіни Плахотнюк вони оцінили у три тисячі доларів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Три тисячі доларів за розстріл: поліція розкрила резонансне вбивство 32-річної вінничанки. ФОТО, ВІДЕО

Сьогодні міська влада відзначила чотирьох поліцейських: підполковника Юрія Голуба, капітана Богдана Гуменного, старшого лейтенанта Євгенія Повара та старшого лейтенанта Ольгу Мазур, яким вдалося протягом тижня розкрити злочин та затримати підозрюваних. На знак подяки за сумлінну роботу вони отримали грошову премію та грамоти від міської ради.

– Ні в кого в голові це не вкладалося, як можна було взагалі до цього додуматися. Вона мала дитину, яка пішла до першого класу цього року і фактично залишилась сиротою, бо було затримано її батька, як замовника вбивства, – зазначив міський голова Сергій Моргунов. – За тиждень були проведені всі слідчі дії і я не можу не сказати слова подяки тим працівнкиам поліції, які своїм професіоналізмом і небайдужістю, кропіткою роботою, вийшли на замовника та виконавця вбивства, якого затримали у Донецькій області, який за лічені години збирався тікати на окуповану територію.

– Було б справедливо відзначити цих працівників поліції за їхню роботу та оперативність, і щоб всі працювали тільки так, і територіальна громада почувалася у безпеці, – додав міський голова.

Офіцер Юрій Голуб розповів, що вже раніше неодноразово розслідував вбивства і йому приємно, що їхню роботу відзначили на рівні міської влади. Також злочин проти Віталіни Плахотнюк він назвав трагедією для її родини та викликом для поліцейських проти злочинності.

Щодо затриманих чоловіків, то наразі відкрито кримінальне провадження по замовному вбивству – підозрюваним загрожує позбавлення волі строком до 15 років або довічне ув’язнення.

Фото Ольги Мірошниченко

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору