× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці на зупинках громадського транспорту встановлять 50 електронних табло

З наступного тижня у Вінниці почнуть встановлювати електронні табло на зупинках громадського транспорту. До першого вересня ними планують обладнати 50 зупинок. Тоді ж вони й запрацюють: разом із сайтом та мобільним додатком.

Вже з вересня рух громадського транспорту у Вінниці можна буде відслідкувати онлайн. Катерина Бабіна, директорка КП “Вінницякартсервіс” повідомила, що перше інтерактивне табло з розкладом руху міського транспорту незабаром встановлять на тролейбусній зупинці по вулиці Театральній, яку саме зараз реконструюють.

Завдяки ньому люди будуть спостерігати за рухом транспорту: коли трамваї чи тролейбуси прибуватимуть на зупинку. Також там будуть спеціальні позначки для людей з інвалідністю, для того, щоб вони знали, коли саме прибуватиме тролейбус з низькою підлогою, – зазначила Катерина Бабіна.

З її слів, до 1 вересня планують встановити 50 таких табло, як на зупинках у центрі міста, так і на околицях: Залізничний вокзал, Центральний ринок, Площа перемоги, Соборна (Універмаг), Мури, Ліверпуль, Майдан Незалежності, Майдан Небесної Сотні, біля “Троянди”, Атамановського, Медичний університет, лікарня ім. Пирогова, Урожай, Електромережа, Аграрний університет, Барське шосе, Ващука, Юності, Проспект Космонавтів, 600-річчя, ДПЗ, Меморіал Визволення, Лікарня швидкої допомоги, Центральний автовокзал, Чехова, Баженова, Лугова, 8-го березня, Мілька клінічна лікарня, Сабарів, Є. Патона, Топольського, Чорновола, ВНТУ та інші.

Катерина Бабіна розповіла, що поки що електронні табло будуть тестувати, і очікується, що з 1 вересня вони повністю запрацюють. Тоді ж запрацює і мобільний додаток та сайт, на яких також можна буде відстежувати рух транспорту. Зі слів директорки підприємства, консолі тролейбусів та трамваїв матимуть gps-навігатори, які й дозволять визначати точний час прибуття транспорту на ту чи іншу зупинку.

Після запуску перших 50 електронних табло, їхню кількість планують поступово збільшувати.

Крім того з першого вересня за проїзд можна буде розраховуватися “карткою вінничанина”. Щоправда видавати їх почнуть також з 1 вересня. Таке рішення Катерина Бабіна пояснила тим, що наразі роботу валідаторів перевіряють на тестових серверах і поки не запустять промислові, існує ризик, що їх доведеться перепрограмовувати, викликати фахівців з-за кордону і створювати незручності для самих же вінничан.

Ілюстративне фото – 33tv.com.ua

Читайте також: У Вінниці з’явилися перші валідатори для оплати проїзду в громадському транспорті

Читайте також: На розі Театральної та Соборної у Вінниці створять “транспортний хаб”

Читайте також: Реконструкцію другої черги Замостянської обіцяють завершити до Дня Міста. ФОТОРЕПОРТАЖ  

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією
Вгору