× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці на утеплення садочка на Вишеньці виділяють понад 13 мільйонів

У Вінниці витратять рік, щоб термомодернізувати дитячий садочок на Вишеньці. Там не лише утеплять стіни та горище, а ще й замінять всі наявні вікна та двері. 

Департамент капітального будівництва Вінницької міської ради оголосив закупівлю на 13 484 587 гривень. Ці кошти з бюджету розвитку Вінницької міської ОТГ виділяють на реконструкцію та утеплення дитячого садка №52. Заклад знаходиться за адресою вул. Василя Порика, 17.

Дошкільний навчальний заклад розпочав свою діяльність ще у 1974 році. Це ясла-садок комбінованого типу для дітей загального розвитку та дітей з вадами опорно-рухового апарату. Нині в садочку функціонує 11 груп, з них – дві групи компенсуючого типу.

Реконструкція закладу передбачає зменшення споживання енергоресурсів та створення комфортних умов для проведення навчально-виховного процесу заради безпеки життя та здоров’я дітей.

Виконавцю робіт необхідно буде оновити покрівлю на даху, утеплити зовнішні стіни та горищне перекриття, змінити існуючі вікна та двері на інші металопластикові, облаштувати біля входів козирків та оновити існуючі ганки. Все це має поліпшити технічні показники будівлі та покращити умови експлуатації.

Площа утеплення фасадів – 1566 кв. м., площа покрівлі – 1980 кв. м., площа утеплення горища – 1137 кв. м.

Зазначено, що роботи необхідно виконати до 10 серпня 2020 року.

Відкритий аукціон з визначення виконавця робіт оголосять 25 червня. Переможцем оберуть тих, хто відповідатиме усім вимогам та погодиться виконати термомодернізацію садочка за найменшу ціну.

Фото – Іван Крот

Читайте також: На реконструкцію аварійного дитсадка у Вінниці виділяють 73 мільйони

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору