× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці на території школи №22 будують новий спортивний майданчик. ФОТО

У Вінниці поруч зі школою № 22 (вулиця Д. Нечая, 21) триває будівництво майданчика для ігрових видів спорту. Невдовзі місце для активного дозвілля буде обладнане для гри у баскетбол, волейбол, міні-футбол та теніс.

Як повідомляє Вінницька міська рада, нині на об’єкті вже влаштовано основу під поліуретанове покриття, монтується огородження, влаштовано зовнішнє освітлення, виконуються роботи з благоустрою.

  

Зазначимо, що тендер на будівництво цього об’єкту було оголошено ще у квітні. Згідно з укладеним договором, повністю роботи мають завершитись до 31 серпня. Вартість робіт – 1 мільйон 980 тисяч гривень.

Також міська рада нагадує, що цьогоріч будуть нові майданчики й поруч з іншими школами. Зокрема нещодавно завершилось будівництво дитячого майданчика біля школи №8 по вулиці Винниченка.  Об’єкт обладнано сучасними ігровими елементами, влаштовано систему відеонагляду та нове освітлення.

Окрім того, побудовано новий майданчик на території 9-ої школи, а ще за адресою вулиця Зодчих, 40 відтепер є багатофункціональний спортивний майданчик, який почали робити ще минулоріч. Нині місцеві мешканці вже користуються сучасними тренажерами, якими обладнано об’єкт. Зазначено також, що тут є окремі елементи для дітей з інвалідністю.

Читайте також: Біля школи на Соборній збудують спортивний майданчик за понад 3 мільйони

Читайте також: Нові столи, харчоблоки та обладнання: у Вінниці оновлюють школи та влаштовують літні табори. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: У Вінниці за майже 8 мільйонів гривень утеплять ще один дитячий садочок

Читайте також: Вінницька міськрада погодила надбавки викладачам та реставрацію школи-історичної пам’ятки

Фото – Вінницька міська рада

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору