× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці на схилі озера облаштують зону відпочинку для дітей

До кінця поточного року у Вінниці капітально відремонтують зону відпочинку для дітей в районі вулиці Волошкової, на прибережному схилі озера. На облаштування ділянки готові виділити 932 тисячі 197 гривень. 

Відповідне тендерне оголошення на сайті публічних закупівель ProZoro розмістив замовник – Департамент комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради. За умовами тендеру, всі роботи мають завершитись до 31 грудня 2019 року.

Оновлений у 2017 році схил озера

Згідно з тендерною документацією, виконавець робіт має зокрема демонтувати існуючі конструкції, а потім встановити на ділянці кілька видів “гірок” (зокрема зазначено, що це буде “тунель” та “спуск”), гімнастичну напівсферу та інше обладнання. Також передбачено, що на ділянці влаштують 133 “квадрати” синтетичної трави (висотою в 40 сантиметрів), влаштують сходи, встановлять чотири лавки та чотири сміттєві урни.

Тендерні пропозиції прийматимуть до 17 квітня. Роботи мають розпочатися вже 1 травня. 

Зазначимо, що ця зона відпочинку була в переліку об’єктів, ремонт яких затвердив виконавчий комітет 5 квітня. Які ще вулиці почнуть ремонтувати вже найближчим часом – читайте за цим посиланням.

Нагадаємо також, що нещодавно у Вінниці розпочались роботи з асфальтування тротуарів міста. Наразі заасфальтували ділянки пішохідних смуг на двох вулицях, роботи ще на трьох – тривають.

Читайте також:

Тротуари на Центральному мосту Вінниці будуть асфальтованими. ВІДЕО

Більше дерев, ремонт доріг та “суботники”: як оновлять Вінницю після зими

У Вінниці оновлять тротуари на Центральному мосту та ще в кількох частинах міста. ФОТО

У Вінниці за мільйон капітально відремонтують освітлення пішохідних переходів

У Вінниці влаштують конкурс проектів реконструкції простору між Будинком офіцерів та “Ювілейним”

 

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору