× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці на переході, де нещодавно збили жінку, встановили острівець безпеки. ФОТО

У Вінниці встановили острівці безпеки на нерегульованому пішохідному переході через проспект Коцюбинського, де нещодавно сталася аварія, в якій загинула 75-річна вінничанка.

Водночас, як зауважив Vежі Віктор Перлов, урбаніст, радник міського голови та експерт з організації безпеки дорожнього руху, проект з облаштування на цьому місці острівця безпеки був на погодженні в поліції ще до аварії.

Про недоліки переходу в районі торгівельного центру “Петроцентр” урбаніст написав сьогодні на своїй фейсбук-сторінці.

Зокрема Віктор Перлов пише, що раніше перехід мав кілька проблем. Наприклад, занадто широка проїжджа частина сприяла підвищенню швидкості транспортного потоку (16 метрів на чотири смуги), що у свою чергу призводило до високої аварійності.

Також урбаніст зазначив, що оскільки перехід “упирався” в зупинку громадського транспорту, пішоходи були змушені обходити по проїжджій частині громадський транспорт, який там зупинявся.

Окрім того, перехід не був облаштований пандусом з боку тролейбусної зупинки. Водночас, радник міського голови зауважив, що це питання буде вирішено до кінця тижня й відтак біля зупинки з’явиться пандус.

Майже всі переходи та перехрестя проспекту Коцюбинського є проблемними в тій чи іншій мірі, чого лише вартує Привокзальна площа. Тож актуальність проекту реконструкції проспекту VinMile навряд може викликати бодай якісь сумніви), – повідомив Віктор Перлов.

Також урбаніст зазначив, що бетонні конструкції острівців створюють ветерани АТО – Соціальне підприємство “УВВ інжиніринг”.

Нагадаємо, саме на зазначеному переході ще 9 серпня автомобіль Volkswagen Caddy збив жінку, після чого намагався втекти з місця пригоди. 75-річна вінничанка від отриманих травм померла на місці.

Водночас, як зауважив Vежі Віктор Перлов, проект з облаштування на цьому місці острівця безпеки був на погодженні в поліції ще до аварії.

Читайте також: Водій, який збив насмерть продавчиню квітів у Вінниці та намагався втекти, був тверезим. ФОТО

Фото зі сторінки Віктора Перлова у Фейсбук

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору