У Вінниці на місці колишнього таксопарку запроектували новий мікрорайон

У Вінниці на місці колишнього таксопарку хочуть звести новий мікрорайон. Про такі наміри зазначено на сайті міської ради у оголошенні про громадські слухання.

Невеликий мікрорайон із житловими будинками та інфраструктурою розміститься на території колишнього таксопарку на вулиці Івана Богуна, 27а, де ще з минулого року проводились підготовчі роботи.

Як вказано у документації проекту, замовленому ТОВ «Промислова група «Вінниця-Буд», на площі понад 2,5 гектарів планують спорудити три житлових будинки середньої поверховості – у 5-6 поверхів. За розрахунками проектантів, у 338 новозбудованих квартирах проживатимуть 663 мешканці.

Читайте також: Забудова біля Стрижавки та житловий квартал зі школами на Зулінського: починаються громадські обговорення. ГРАФІКА

Окрім житла проектом передбачають благоустрій території, включаючи створення ігрових зон, а також спорудження дев’яти невеликих автостоянок.

У плані забудови вказано про наміри збудувати двоповерховий супермаркет та дитячий садочок на 90 дітей.

Читайте також: У Вінниці відкрили новий садочок «ДзВІНка» на 360 дітей. ФОТОРЕПОРТАЖ

Наразі проект перебуває у стадії громадського обговорення. Детальніше ознайомитись з проектом вінничани зможуть на громадських слуханнях, що відбудуться 7 лютого о 18.30 год. за адресою: м. Вінниця, вул. Івана Богуна, 27а.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору