У Вінниці на Київському мосту незабаром встановлять нічну ілюмінацію

Сьогодні, 13 вересня, на засіданні виконкому міської ради показали проект майбутньої підсвітки мосту, капітальна реконструкція якого тривала з березня минулого року. 

Щоправда, коли саме з’явиться підсвітка мосту наразі точно не відомо. Згідно sp представленої на виконкомі графіки, система підсвітки коштуватиме 1 959 038 гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Білосніжна розмітка і м’який асфальт: Київський міст за кілька годин до відкриття. ФОТОРЕПОРТАЖ

– Департамент капітального будівництва займається цією реконструкцією. У них є напрацювання з переможцем тендеру, вони визначили суму робіт, а ми разом із замрвником робили візуалізацію проекту. Вона буде дуже яскравою і “суперовою”, – запевнив очільник департаменту архітектури Вінницької міської ради Олександр Рекута. – Вона ще й буде відображатися дзеркально у воді і ми думаємо, що це буде дуже цікава штука.

Він також додав, що якщо проект вдасться та сподобається вінничанам, то не виключено, що у майбутньому подібне оновлення чекатиме й на інші мости.

– Можливо, ми реконструюємо (підсвітку – авт.) ще й на Центральному. Я не виключаю, що з часом будуть нові технології і якісь нові рішення, цікавіші. Це все може бути колись, в перспективі, якщо будуть гроші, – наголосив чиновник.

Фото MyVin

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору