× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці на “Кристалі” вперше виступить український гурт «YUKO»

22 вересня у Вінниці на заводі «Кристал» вперше виступить український фолктронік гурт «YUKO», музика яких  це суміш драйвових електронних мелодій та українських фольклорних пісень.

«YUKO» виступить на вінницькому еко-фестивалі “ДІЛИ”. Гурт створений у 2016 році, до цього часу встиг виступити як в Україні, так і за кордоном, зокрема і на одній сцені з Gorillaz та Massive Attack.

Як пишуть у анонсі організатори концерту, «музиканти створюють сучасну українську музику, у якій фольклорні мотиви поєднуються з електронними мелодіями».

— За час свого існування, «YUKO» випустили два альбоми, взяли участь в топових українських музичних фестивалях, —  пишуть у анонсі, —  випустили міжнародну колаборацію з Diplo і MØ, «Stay Open», а також почали гастролювати країнами Європи! Окрім того, музиканти вийшли до фіналу Національного відбору «Євробачення-2019».

Концерт «YUKO» розпочнеться о 20:00, 22 вересня (неділя) на території заводу «Кристал» (вулиця 600-річчя, 21). Виступ відбудеться в рамках вінницького еко-фестивалю «ДІЛИ», про який можна прочитати згодом у нашим матеріалах. Квитки на фестиваль, та зокрема і на концерт, можна купити за ЦИМ посиланням, вартість – 100 гривень.

Автор: Олеся Яненко

Поділитись публікацією
Вгору