× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці на концерті збиратимуть гроші на порятунок 18-річної Юлі від раку

Вінничан запрошують на благодійний концерт, щоб допомогти зібрати кошти на лікування 18-річної Юлії Міськової від раку. Родині дівчини необідно за два тижні зібрати 40 тисяч доларів США, а допомогти їм у цьому вирішили друзі дівчини. 

Цієї неділі, 14 квітня, у молодіжному центрі “Квадрат” (вул. Театральна, 15), відбудеться благодійний концерт “За життя” на підтримку 18-річної вінничанки Юлії Міськової, яка потребує термінової трансплантації кісткового мозку. Допомогти дівчині можуть у Туреччині, однак вартість операції для родини Юлії надто велика – 40 тисяч доларів.

За допомогою благодійного концерту сподіваються зібрати хоча б частину необхідної суми. Співорганізаторка заходу Анжеліка Юзькова розповіла, що для вінничан виступатимуть співаки (Олександр Онофрійчук та ще чекають підтвердження участі від однієї співачки), вихованці зі Студії східного танцю Tanrica, співатимуть студентки з Калинівського техколеджу, а однокласник Юлії Міськової гратиме на гітарі в дуеті з другом.

Крім того, влаштують ярмарок випічки, яку готуватимуть друзі й однокласники Юлі. Усі зібрані з концерту кошти одразу ж передуть сестрі Юлі – Христині, яка обіцяла бути присутньою на заході.

Вхід на концерт вільний, однак розраховують на благодійні внески від гостей. На заході будуть спеціальні скриньки для збору грошей, а також номери банківських рахунків батька.

До речі, захід організовано лише завдяки ініціативі друзів дівчини, а тому вони закликають меценатів долучитися до порятунку життя дівчини, адже без суттєвої підтримки зібрати необхідну суму за короткий термін буде надто складно.

–  Насправді мій брат дружить з Юлічкою і постійно мені розповідав, як вона мужньо бореться з хворобою… І от на тижні він мені сказав, що в неї рецидив, потрібна величезна сума на операцію, запитав як можна було би допомогти. І ми вигадали ідею з концертом, тому це була саме його ініціатива, він спілкувався з сестрою Юлі, допомагав поширювати інформацію в соцмережі та на телебаченні. А я взялася за організацію, бо побачила, що він дійсно хоче допомогти, але не має досвіду, – розповіла Анжеліка Юзькова. – Мене спонукала на це все переписка з Юлею: я поширила інформацію про збір коштів в Інстаграмі, позначила Юліну сторінку, вона відписала мені в дірект «Дякую». Я ж думаю, потрібно підтримати якось дівчинку, пишу їй: «Все буде добре», на що вона відповідає «Я знаю 😊». І я розплакалася і зрозуміла, що треба щось робити!)

Юлія Міськова вже четвертий рік бореться із раком головного мозку. Вона вже перенесла декілька складних операцій в Україні та Білорусі та ще 32 курси хіміотерапії, повідомляють у сюжеті телеканалу НТН.

– У неї злоякісна пухлина головного мозку. На жаль, діагностована вона вже у стадії, коли були метастази. Нам вдалось на певний період часу за допомогою хіміотерапій та оперативних втручань призупинити ріст пухлини, – розповів дитячий онколог Олександр Калинчук.

 

Після святкування свого 18-го дня народження Юлії необхідно було пройти планове МРТ під час якого виявили, що хвороба повернулась. Пухлина знову прокинулась і дала множинні метастази по головному і спинному мозку.

Батьки звернулись до лікарів з Туреччини, там зазначили що шанс врятувати дівчину є, однак часу обмаль.

– Зараз медики Туреччини ведуть мову про трансплантацію кісткового мозку і подальшу реабілітацію, там вже будуть обстеження, – розповіла мама Юлії Оксана Мельникова. – Без вас ми не зможемо зібрати таку суму ,у нас термін – два тижні. Допоможіть нам, будь ласка, вилікувати нашу донечку.

Початок благодійного концерту о 12:00.  Допомогти Юлії можна вже зараз, переказавши кошти на рахунки 4149 4991 2386 1005 (рахунок в національній валюті) або 5168 7573 9738 3524 (рахунок в іноземній валюті). Отримувач: батько дівчини – Міськов Петро Григорович (тел. 098 890 19 00).

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору