× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці на два тижні перекриють Соборну. СХЕМИ РУХУ

Вже з понеділка, 15 липня у Вінниці перекриють рух транспорту на частині Соборної: від вулиці Мури до М. Оводова.  Через реконструкцію трамвайної колії змінять і маршрути транспорту.

Як повідомили у Вінницькій міській раді, рух транспорту перекриють у зв’язку з реконструкцією трамвайної колії по вулиці Соборній та враховуючи проведення робіт по вулиці Замостянській.

Відтак, з 5:30 15 липня до до 29 липня у місті повністю зупинять рух трамваїв №1, 4, 6 в обох напрямках, а рух іншого громадського транспорту перекриють по вулиці Соборній в одному напрямку – від Мури до М. Оводова.

На цей період також частково змінять схеми руху маршрутів громадського транспорту, зокрема, на два тижні призупиняють рух трамваїв до залізничного вокзалу.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося про перекриття Соборної на три тижні.

Так,  на період реконструкції трамвайної колії запровадять тимчасовий автобусний маршрут №15 “Залізничний вокзал – Лікарня ім. Пирогова”. Він курсуватиме в обох напрямках по вулицях: Батозька, Стрілецька, Винниченка, Академіка Янгеля, Київська, Чорновола, Театральна, Соборна, Пирогова.

Тролейбуси маршрутів №4 “Вишенька – Лугова”, №5 “Залізничний вокзал – Вишенька”, №10 “Вишенька – Чехова”, №11 “Залізничний вокзал – Князів Коріатовичів”, №12 “Аграрний університет – Чехова”, № 14 “Залізничний вокзал – Аграрний університет”; автобуси маршрутів №19 “Вишенька – Немирівське шосе”, №24 “Бучми (ліс) – Вишенька”, №25 “Вишенька – Залізничний вокзал” і маршрутні таксі №25Н “Вишенька – Залізничний вокзал (нічний)”, №32А “Сабарів – Залізничний вокзал” будуть рухатися в напрямку проспекту Коцюбинського за затвердженими маршрутами (по вулиці Соборній); а в напрямку площі Гагаріна – по вулиці Київській,  Чорновола і Театральній.

Автобуси маршруту №22 “Мікрорайон “Академічний” – Залізничний вокзал” та маршрутні таксі №22А “Лікарня ім. Ющенка – Муніципальний ринок» будуть рухатись в напрямку проспекту Коцюбинського за затвердженими маршрутами (по вулиці Соборній), а в зворотному напрямку – по вулиці Соборній, вул. Мури, вул. Князів Коріатовичів.

Маршрутні таксі № 29А “Пирогово – Вул. Чехова (ТЦ “Грош”)” будуть рухатись в обох напрямках по вул. Соборній, вул. Театральній, вул. Чорновола, вул. Київській, вул. Академіка Янгеля, вул. Винниченка, вул. Острозького, вул. Замостянській, просп. Коцюбинського.

У повідомленні також зазначається, що на час перекриття руху трамваїв № 1, 4, 6 придбані місячні проїзні квитки на трамвай будуть діяти також у тролейбусах та автобусах.

Варто зазначити, що на час перекриття Соборної рух приватного транспорту буде організовано в об’їзд по вулицях Театральній, Миколи Оводова, Магістратській, Мури, Князів Коріатовичів.

Фото – vmr.gov.ua

Читайте також: На два тижні призупиняють рух трамваїв до залізничного вокзалу

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією
Вгору