× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці на День молоді обиратимуть “Супер тата”

В рамках відзначення Дня молоді 30 червня у Вінниці відбудеться розважальна програма для всієї  родини “Супер тато”. До участі запрошують татусів разом зі своїми дітьми віком від 3 до 15 років. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, о 16:00 на Європейській площі в рамках програми “Супер тато” буде влаштовано різноманітні конкурси з призами.

Як розповів Vежіг олова Вінницької молодіжної ради Дмитро Мира, сформовані команди (тато та син або донька) будуть змагатися на близько десяти локаціях у різних завданнях.

Зокрема їм запропонують забити на швидкість цвяхи, перенести якомога акуратніше воду в ложці, пройти дистанцію з перешкодами, із закритими очима намалювати картину чи знайти захований предмет. Що стосується подарунків, то поки організатори ( відділ молодіжної політики ВМР та КЗ “Центр підліткових клубів за місцем проживання”) кажуть, що питання ще опрацьовується.

Також плануються виступи талановитих вихованців Vin Smart та студій сучасного танцю. Окрім того в рамках заходу відбудеться святкова фотосесія.

Щоб взяти участь у конкурсній програмі, потрібно обов’язково попередньо зареєструватися за телефоном 096-771-25-11 (Наталія).

Нагадаємо також, що в рамках відзначення Дня молоді у Вінниці влаштують велику святкову шоу-програму з виступами рок-гуртів, “майже нічною” дискотекою від DJ Madis та розіграшем призів. Днем раніше, 29 червня, до Дня Конституції, відбудеться п’ятий фестиваль польової кухні пам’яті Тараса Сича. Як завжди, на фестивалі будуть варити страви просто неба, а також збирати кошти для бійців у зоні ООС. Детальніше про це читайте за ЦИМ посиланням.

Читайте також:

Рок-концерт, дискотека і розіграш путівки до Європи: як у Вінниці відзначатимуть День молоді

У Вінниці відбудеться п’ятий фестиваль польової кухні на честь Тараса Сича

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору