У Вінниці на Бузі з’явилася “Жовта субмарина”. ФОТО

Днями між островом Кемпа та набережної “Рошен” з’явилася арт-інсталяція “Жовта субмарина”.

Арт-об’єкт створили на опорах колишнього мосту з берегу Південного Бугу на острів Кемпа: попередньо її очистили від іржі та бруду, за тим пофарбували і зрештою встановили на верхівці стилізовані “перископи”, аби вона була більш схожою на класичний підводний човен.

 

Інсталяцію вирішили створити за ініціативи “Подільського інформаційно-туристичного центру” за підтримки місцевих підприємців, які проацюють на набережній. Як повідомив очільник Центру Володимир Ходацький, ідея виникла аби привабити туристів і вже має відгуки від гостей міста:

– Дехто з гостей, яким ми проводили екскурсії, вже питався: а що це у вас за човен на річці? Найближчим часом ми також оформимо подібним чином й іншу колишню опору мосту, але що буде там – поки сюрприз, – говорить Ходацький.

   

Нагадаємо, що до Дня міста в “бітлівській” тематиці також хочуть оформити площу в центрі міста, що носить неофіційну назву “Ліверпуль”: саме там мають відкрити скульптурну групу, де центральним елементом буде ансамбль “Бітлз”, виконана із сучасних матеріалів та з підсвіткою.

У центрі Вінниці створять Ліверпуль зі своїми The Beatles

 

Фото Андрія Завертаного

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору