У Вінниці на 600-річчя хочуть створити “газонні” еко-парковки

У місті продовжують займатися благоустроєм вулиць. У міськраді оголосили закупівлі на ремонт паркувальної зони по вулиці 600-річчя та оновлення тротуару по Магістратській. Загальна вартість усіх робіт становить понад три мільйони гривень. 

Тендер на ремонт паркувальної зони оголосили вчора, четвертого травня. На ці роботи міська влада готова виділити 1 133 956, 97 гривень. 

Згідно із тендерною документацією, на площі 572, 1 кв.м. укладуть спеціальну газонну решітку для еко-парковок. Їх також необхідно буде засіяти сумішшю насіння газонних трав.

 

Окрім цього, також встановлять вісім чавунних люків із символікою міста Вінниці. У документації також зазначено, що орієнтовний графік виконання робіт попередньо розрахований до середини червня.

 

Інші роботи відбудуться по вулиці Магістратській. Там міська влада збирається капітально відремонтувати тротуар від вул. Хмельницьке шосе до вул. Театральної, щоправда лише по непарній стороні. На ці роботи виділили 2 536 834, 90 гривень.

Окрім оновлення дорожнього покриття, також облаштують парковку, але, навідміну від вулиці 600-річчя, – звичайну. Робітники також відновлять лунки вже існуючих дерев та подбають про безпеку руху – встановлять дорожні знаки та нові світильники.

Згідно із тендерною документацією, орієнтовний графік ремонтних робіт попередньо розрахований з червня до кінця липня 2017 року. Сам аукціон щодо ремонту тротуару відбудеться наприкінці травня.

Головне фото – СтройОбзор.ua

Позначки: , , , , , , , , ,

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією