У Вінниці мистецтву навчатимуть трьохмісячних малюків

Експериментальне навчання крихіток мистецтву впровадять в одній із вінницьких дитячих шкіл мистецтва. Це буде чи не найперша реалізація подібного проекту в країні.

Як розповіла директорка Вінницької дитячої школи мистецтв «Вишенька» Тетяна Заїчко, на базі їхнього закладу 1 жовтня запрацюють нові групи з раннього мистецького розвитку для дітей віком від трьох місяців.

  • У нас уже є перша набрана група. Діти відвідуватимуть заняття разом з одним із батьків, – розповіла Тетяна Заїчко. – А такий урок проводитимуть одночасно два викладача: викладач-теоретик і викладач-концертмейстер.

Заняття проводитимуть у приміщенні хореографічного відділення школи за адресою: проспект Космонавтів, 39.

  • Поки що передбачена окрема санітарна кімната для занять із такими дітками. За графіком передбачено кварцування приміщення,  де вони займатимуться. Медичний працівник не передбачений і він нам абсолютно не потрібний, адже діти перебуватимуть у присутності і разом з одним із батьків, – відповіла на питання колег пані Заїчко сьогодні у міськраді під час анонсування відкриття нової групи.

Як розповіла Vежі  директорка школи «Вишенька», на таких заняттях планують розвивати мистецькі здібності в різних напрямках: образотворчого мистецтва, музики, театру.

  • Це дуже розповсюджена практика в Європі. А от принаймні у наших вінницьких школах я про таке не чула. І в Україні таких шкіл не бачила, але є один заклад в Києві, який хотіла б відвідати.

Досвід, як працюють групи розвитку для малюків закордоном, переймала пані Заїчко в Німеччині.

Фото автора, головне – prelest.com

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією
Вгору