У Вінниці можуть з’явитися нові швейцарські трамваї з 2021-го року. ФОТО

Мер Віниці Сергій Моргунов під час візиту до Цюріха провів перемовини зі швейцарськими чиновниками щодо передачі Вінниці чергової партії трамваїв, які Цюріх планує замінити з 2021-го року. 

Про це міський голова повідомив сьогодні, 21 жовтня на своїй facebook-сторінці:

“На запрошення наших міжнародних партнерів GIZ та SECO відвідав Цюріх, з яким Вінницю пов’язує питання громадського транспорту. 2006-го року було підписано Меморандум про передачу швейцарських трамваїв Вінниці, і за кілька років ми отримали більше сотні цюріхських трамваїв”, – нагадує міський голова Вінниці.

Мер міста зустрвся з керівництвом місцевої муніципальної транспортної компанії VBZ. “У нас вони жваво цікавились, як працюють передані ними «Міражі» та «Карпфени» у Вінниці. Ознайомився з роботою основного депо компанії: завдяки гарній комплектації обладнанням тут можна проводити капітальні ремонти будь-якої складності трамваїв, тролейбусів та іншої муніципальної техніки, що потребує ремонту”, – пише вінницький очільник.

Однак за словами Моргунова, основним питанням візиту було обговорення ще одного спільного майбутнього проекту: “Йдеться знову про передачу трамвайних вагонів, що поки працюють тут в Цюріху, і які муніципальна транспортна компанія планує замінити новим рухомим складом, що почнуть виробляти на замовлення VBZ з 2018 року. Згідно планів виробництва та поточної потреби громадського транспорту Цюріха, VBZ буде здатним розпочати процес відправки вагонів з 2021 року. До цього часу нашому КП «ВТК» також необхідно буде провести величезну підготовчу роботу: підсилити та модернізувати силове електричне обладнання, відпрацювати готовність рейкового господарства, скорегувати транспортну стратегію нашого міста”, – повідомляє Сергій Моргунов.

   

Моргунов відзначає, що “Приємно, що наші швейцарські партнери дуже задоволені співпрацею по першому проекту. Розповіли, що були вражені професіоналізмом вінницької транспортної команди і оперативністю вирішення непередбачуваних проблем. А ще розказали, що наші електромеханіки багато чому навчили місцевих спеціалістів під час підготовчих робіт у 2006 році. Сподіваюсь, ми і далі будемо здатні продовжити цю практику!”

“Домовились відпрацювати детальний план впровадження проекту як частини проекту «Інтегрований розвиток міст України», що впроваджується за підтримки німецької урядової компанії GIZ та уряду Швейцарії”, – підсумував Моргунов.

Позначки: , , , , , , , ,

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією