У Вінниці малеча з багатодітних родин малюватиме, щоб підтримати бійців на передовій

У Вінниці малечу з багатодітних родин запрошують взяти участь у Фестивалі малюнків. Для цього маленьким художникам потрібно намалювати малюнок для захисників України, яким врешті й будуть передані усі роботи.

Як повідомляє Вінницька міська рада, Фестиваль із нагоди відзначення Дня знань влаштовує Департамент соціальної політики міської ради в рамках реалізації Комплексної програми «Основні напрямки соціальної політики у м. Вінниці на 2015-2020 роки».

Долучитися до Фестивалю можуть діти з багатодітних родин, які перебувають на обліку в Єдиному державному реєстрі пільговиків Вінниці. Малюнок на тему «Мрії дітей – майбутнє України» потрібно надіслати організаторам. Вікова категорія учасників не обмежена, проте їхня загальна кількість від однієї багатодітної сім’ї не має перевищувати 5 осіб.

Також є вимоги до художніх виробів: вони мають бути виконані на аркуші паперу формату А3 або А4 в довільній графічній або живописній техніці олівцями, фарбою, фломастерами тощо. Організаційному комітету роботи подаються без рамки.

До кожної поданої на Фестиваль роботи потрібно додати анкету з короткою історією про родину та автора художнього твору, а також довідку про включення до Єдиного державного реєстру пільговиків Вінниці або посвідчення багатодітної сім’ї.

Усе це потрібно подати до відділу організаційної роботи департаменту соціальної політики міської ради (вулиця Соборна, 50) до 31 серпня. Телефон для довідок: 50-86-89, контактна особа: Оксана Володимирівна Павлюк.

Підбиття підсумків Фестивалю та нагородження учасників відбудеться 6 вересня о 16:00 у приміщенні актової зали Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Вінниці (вулиця Соборна, 50). Також цього дня для учасників буде влаштовано театралізовану програму, ігри, конкурси, розваги, подарунки та, звісно, виставка малюнків «Мрії дітей – майбутнє країни».

Головне фото – edicionesdelaurel.com

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору