У Вінниці магазин “з’їсть” 6 метрів велодоріжки

У Вінниці на 6 метрів велодоріжки стане менше – усе через будівництво торгового павільйону на зупинці “Дачна”, що по вулиці Пирогова.

Сірий будівельний паркан просто на велодоріжці, котру збудували трохи більше року тому, з’явився у суботу. Велоактивісти Вінниці, помітивши це, одразу зробити фото та звернулися із цим питанням до мерії.

Веловінниця-2018: чиновники на байках, міський велопрокат і велошколи для леді

Відповідальним за велоінфраструткуру міста є Андрій Сорокін, до нього VежА  й звернулася за коментарем.

  • Так, мені цю інформацію повідомили велосипедисти, зокрема – Ярослав Пашкевич та голова наглядової ради громадської організації «Вінниця мобільна» Олександр Царевський. Як згодом я дізнався, там будуватимуть магазин, який стане продовженням зупинки. На метрів 5-6 скоротиться велодоріжка, натомість облаштують з’їзд на проїжджу частину. На самій дорозі мають встановити лежачого поліцейського – так, як там і було, тільки продовжать проїзд по дорозі, – сказав Андрій Сорокін.

За словами пана Андрія, дозвіл на будівництво вже виданий. Завтра, 19 липня, він зустрінеться із забудовником, аби обговорити питання облаштування об’їзду майбутнього будівництва.

  • Ми домовимося із забудовником, щоби спочатку було облаштовано адекватний об’їзд, і лише після того можна буде ставити паркан і продовжувати будівництво, – повідомив Андрій Сорокін.

Станом на зараз сірий будівельний паркан прибрали, аби звільнити велодоріжку. Усі новини щодо цього питання Андрій Сорокін викладатиме на своїй сторінці у Фейсбук.

Фото – зі сторінки Андрія Сорокіна

Автор: Віталія Мазур

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору