× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці київські студенти-актори покажуть виставу за оповіданнями Олега Сенцова

Акції на підтримку узв‘язненого режисера, який оголосив голодування з вимогою звільнити українських політв’язнів, проходять майже у всіх містах України.

Це і благодійні концерти, і мирні мітинги та перформанси. Днями голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко, режисер Олесь Санін та актор Вячеслав Довженко записали на відео оповідання режисера, політв’язня Олега Сенцова, аби висловити йому підтримку. Вони також закликали долучитися до акції всіх охочих та записати оповідання з його автобіографічної книги «Рассказы».

Підтримати режисера творчістю вирішили і студенти Київського Національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого, які навчаються в майстерні Станіслава Мойсєєва. Сьомого липня в Будинку Учителя (вулиця Мури 6а), о 18.00 студенти покажуть виставу за автобіографічними оповіданнями Олега Сенцова з книги «Рассказы».

  • На цьому курсі вчиться вихованець нашого театру-студії Влад Матвійчук. Курс Станіслава Мойсєєва зробив виставу по оповіданнях Олега Сенцова, звичайно, щоб підтримати нашого режисера і щоб популяризувати його творчість. Які саме оповідання – я не знаю. Привезти виставу в Вінницю, це ідея Влада і так, це можна вважати акцією на підтримку Олега Сенцова, – говорить режисер театру «БУ!» та організатор показу Григорій Сиротюк.

Вхід на подію вільний. Організатори  закликають вінничан прийти і підтримати режисера.

Фото: НВ 

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору