У Вінниці книгарні та видавці зберуться на першому VinBookFest

VinBookFest поєднає у собі презентації книг, спілкування з авторами та представниками різних українських видавництв, креативні майстер-класи, тематичні фотозони та безліч ігрових розваг для дітей.

Перший у місті VinBookFest відбудеться 2-го вересня на території бібліотеки імені Бевза (Хмельницьке шосе, 4) та триватиме цілий день. З 12.00 до 19.00 всі вінницькі книголюби зможуть зібратися на одній території.

Як розповіли організатори фестивалю можливість здійснити свою мрію вони виграли під час пітчингу проектів, організованого Британською Радою та Вінницькою міською Радою.

  • Ми вважаємо, що такого плану фестивалі потрібні місту і нашій громаді. Реалізація даного проекту дуже важлива, тому що культурна, начитана місцева громада – це громада зі своїми традиціями, унікальною ідентичністю і високим творчим потенціалом. Це і є пріоритетами для розвитку Вінниці як міста культури, – розповідають у Вінницькій міській централізованій бібліотечній системі.

Серед запрошених видавниць та книгарень – видавництво “ЛІРА – К”, видавництво “Патерик”, видавець Олег Філюк, видавничий дім “Слово”, видавництво “Фоліо”, магазини “Дім книги” та “Ранок”.

  • Гості нашого фестивалю це – Наталя Гурницька, львів’янка, яка презентуватиме романи “Мелодія кави в тональності кардамону” та “Мелодія кави в тональності сподівання”. Ірина Мацко – українська письменниця, видавчиня, художниця, керівниця креативної студії «ІРИска». Також наш вінницький поет та художник Сергій Татчин презентуватиме “Вінницьку абетку”, – розповідають організатори.

Також у програмі фестивалю знайомство з представниками провідних українських видавництв, автограф-сесії, дефіле казкових героїв. Для дітей безкоштовні майстер-класи, літературний квест, ігрова зона “Грай місто”, лаунж зона “Читай місто”, тематичні фотозони, флешмоб, підведення підсумків конкурсу “Літо з книгою” та “Солодке літо з “Ласункою”.

Родзинкою фестивалю, за словами організаторів, стане театралізована вистава за творами Тараса Шевченка “Зоре моя вечірняя” (театр-студії “Сьоме небо” та “Птаха”).

Вхід на всі події вільний.

Фото з офіційної сторінки фестивалю у фб

Позначки: , , , , , , , , ,

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією