У Вінниці до кінця року з’явиться станція, яка зможе повністю зарядити електроавто за півгодини

Потужну зарядну станцію, здатну безкоштовно здійснити повну зарядку акумулятора електромобіля приблизно за півгодини у Вінниці планують встановити до кінця 2017-го року.

Про це сьогодні, 10 жовтня повідомила представниця вінницького автосалону “Електродрайв” Ірина Селезньова під час науково-практичного семінару «Стан та шляхи впровадження енергоефективних та енергозберігаючих технологій у територіальних громадах Вінницької області», що проходив в приміщенні вінницької ОДА на пл. Стуса.

За словами п. Ірини, наразі потреба в подібній станції передусім існує для гостей міста і туристів, котрі приїздять до Вінниці на день або менше і повинні мати змогу швидко зарядити електромобіль.

  • Звісно, це потрібно і для місцевих власників екологічного персонального транспорту, адже наразі у Вінниці лише 9 зарядних станцій для таких авто, у той час як в місті вже близько сотні автомобілів з електричними двигунами, – зазначила Селезньова.

Як повідомила активістка, наразі триває збір коштів на встановлення подібної станції, адже вона значно дорожча за “звичайні” станції підзарядки, розташовані у Вінниці та Вінницькій області. Окрім того п. Селезньова зазначила, що на Вінниччині також встановлено вже три безкоштовні “електрозаправки”: у Бару, Гайсині та Стрижавці.

 

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією

Інші новини

Вгору