× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці капітально відремонтують дитячий будинок

На ремонт приміщень дитячого будинку “Гніздечко” готові виділити понад три мільйона. На сайті публічних закупівель опублікували відповідний тендер та шукають Виконавця робіт. 

На весь обсяг робіт можуть виділити щонайбільше 3 449 497 гривень. Розташований дитячий будинок у Вінниці за адресою Хмельницьке шосе, 110.

Згідно опублікованої інформації, необхідно буде здійснити капітальний ремонт внутрішніх приміщень та окремо стоячої господарської будівлі. Загальна площа – 295 м.кв.

Як вказано у тендерній документації, передбачено відремонтувати приміщення декількох груп та класи, санвузол для співробітників, відремонтувати сходи та відновити перила. Окрім того, капітальний ремонт також відбудеться у кабінеті директора закладу, кабінеті бухгалтерії, заступника директора, кімнаті обслуговуючого персоналу та кабінеті комірника. Також подбають про ремонт на кухні, у пральні, медичному пункті та котельні. У коридорах з’явиться нове освітлення, відремонтують систему опалення, а також пожежний водогін і пожежні крани.

Термін виконання робіт з листопада по 10 грудня поточного року.

До 29 жовтня ще прийматимуть тендерні пропозиції, після чого оголосять відкритий аукціон на якому оберуть переможця і Виконавця робіт, який запропонує відремонтувати “Гніздечко” за найменшу суму.

Нагадаємо, що у Вінниці також триває капітальна реконструкція спорткомплексу “Здоров’я”, адаптованого для спортсменів з інвалідністю.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору