У Вінниці хочуть оновити трамвайні колії на Соборній

У 2017 році планується реконструкція одразу двох ділянок у Вінниці – по вулиці Келецькій та дещо масштабніша по Соборній. Втім, поки під питанням лишається достатнє та своєчасне фінансування проектів.

Як зазначив генеральний директор Вінницької транспортної компанії Михайло Луценко, на спуску від центрального моста і до костелу на сьогодні рейки вже гранично зношені, проект оновлення яких вже готується на наступний рік. Втім, коли розпочнуться роботи та скільки часу вони займуть, не відомо, повідомляє Vinbazar.

  • Більше того, ми мінятимемо криву біля McDonalds. Технологія, коли крива зроблена в маленьких плитах, себе не виправдала, ці сегменти погано тримають колію. Тому тут ми зробимо за технологією, як на площі Гагаріна – криву ми обложимо плиткою.

Друга ділянка, де планується реконструкція – площа Героїв Чорнобиля (колишня Жовтнева). Втім, як зауважив Микола Луценко, ймовірніше, що проект, який ще планується розробити, реалізовуватиметься в 2018 році.

  • Все залежить від фінансування, – пояснює очільник ВТК. – Також на перехресті вулиці Келецької та проспекту Космонавтів ми робитимемо пробний переїзд. Зараз розробляється проект для того, щоб зробити переїзд в плитах і подивитися, як він себе поведе і на майбутнє всі переїзди зробити таким чином, щоб не мати тих проблем, які існують сьогодні.

Як ще раніше підтвердив міський голова Сергій Моргунов, тут планується прокласти «Оксамитовий шлях», як на площі Гагаріна, а також буде облаштовано спеціальний світлофор та пішохідний перехід від алеї до трамвайної зупинки.

Позначки: , , , , , , , , , ,

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією