× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці хочуть нагородити чоловіка, який допоміг непритомній жінці посеред автомобільної траси. ВІДЕО

Минулої неділі, 11 серпня камери Ситуаційного центру Вінниці зафіксували нестандартний випадок: на дорогу потрапила жінка та знепритомніла, в той час як автомобілі просто проїжджали повз неї, не намагаючись надати людині допомогу. 

Як повідомляє вінницький ситуаційний центр, в неділю зранку, на об‘їзному мосту траси Стрий-Кропивницький-Знам’янка (між Вінницею і Стрижавкою), жінка 50-60 років на колінах виповзла з узбіччя на дорогу та знепритомніла. На відео можна побачити, як водії певний час оминають непритомну жінку, яка лежить безпосередньо на проїжджій частині траси. Через деякий час її все-таки перенесли у безпечне місце, де надали першу медичну допомогу та відвезли до лікарні. 

Як прокоментувала ситуацію заступниця начальника відділу комунікації ГУ Нацполіції у Вінницькій області Ірина Добровольська, до поліції за допомогою у цій ситуації ніхто не звертався, та за їхніми даними жінка не госпіталізовувалася в жодну лікарню міста.

— Повідомлень щодо цієї ситуації до поліції не надходило. Скоріш за все жінці там просто викликали швидку та надали допомогу на місці, — пояснила пані Ірина. — Поліцію викликають у разі, якщо потрібно встановити особу, тому мабуть у жінки були при собі документи, відтак допомога від поліції була не потрібна.

Віталій Чигур, начальник КП “Муніципальної варти” розповів Veжі, наразі вони розшукують водія, який зупинився та надав першу медичну допомогу непритомній жінці, але де знаходиться потерпіла — теж не знають.

— Три водії проїхали та проігнорували жінку, яка лежала на проїжджій частині і тільки один водій зупинився. Ми будемо клопотати перед міською радою, аби вручити грамоту цьому водію за те, що він вчинив так, як мав би вчинити нормальний громадянин. Також ми хочемо розшукати ту жінку та запитати, що трапилося. Пізніше, ми надамо загальну інформацію щодо цього і триматимемо ситуацію на контролі.

Автор: Олеся Яненко

Поділитись публікацією
Вгору