× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці Гриценко оголосив про формування передвиборчого блоку партій

Сьогодні, 10 травня у вінницькому готелі “Франція” лідер партії “Альтернатива”, народний депутат Єгор Фірсов та лідер партії “Громадянська позиція” Анатолій Гриценко оголосили про злиття власних політичних сил.

За словами Фірсова, таке рішення його партія прийняла зокрема в контексті наступних парламентських виборів, а також у зв’язку з виборами Президента України. Так, лідер “Альтернативи” зазначив, що його партійці також підтримають Гриценка як єдиного кандидата на посаду очільника держави.

Окрім того сам Гриценко зазначив, що наразі тривають перемовини з низкою інших партій, які можуть приєднатися до “єдиної команди Гриценка”. Так, серед ймовірних партнерів екс-міністр оборони зазначив Рух Нових Сил, Самопоміч, Народний Контроль, Європейська партія, Силу Людей, Демократичний Альянс і “Хвилю” Віктора Чумака. “До кінця цього місяця ви почуєте ще кілька назв, які приєднаються до нашої команди”, – сказав Гриценко.

За словами Фірсова, його партії Гриценко імпонує своєю “патріотичністю, відсутністю корупційних скандалів та ефективною роботою під час роботи на державній службі”. Окрім того народний депутат закликав інших політиків та партії “швидше робити свій вибір в контексті виборів, що наближаються”.

Гриценко у свою чергу зазначив, що першими його кроками на посаді Президента у випадку перемоги на виборах стане одночасне прийняття закону про імпічмент президента та зняття недоторканості з народних депутатів. Також пріоритетним завданням лідер “Громадянської позиції” вважає створення антикорупційного суду та створення чіткої процедури відкликання депутата за неперсональне голосування.

Окрім того, відповідаючи на запитання про фінансування своєї останньої передвиборчої кампанії, Анатолій Гриценко зазначив, що вона коштувала йому близько трьох мільйонів доларів. Що стосується ймовірного лідера, котрий може очолити об’єднання політичних сил на Вінниччині, ймовірний кандидат Гриценко зазначив, що про це говорити ще зарано.

Фото Андрія Завертаного

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору