× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці відкрили першу чергу заводу «UBC Group». ФОТОРЕПОРТАЖ

Сьогодні, 7 вересня, у Вінниці відбулося офіційне відкриття заводу з виробництва промислового холодильного обладнання «Green Cool» UBC Group на території Вінницького індустріального парку.

UBC Group є одним з найбільших виробників промислового холодильного обладнання в Східній Європі. Співпрацює з глобальними корпораціями на кшталт Pepsi, Coca Cola, Heineken, ABInBev, SABMiller, MolsonCoors, Nestlé та Carlsberg. 

Завітали на відкриття першої черги Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, міський голова Вінниці Сергій Моргунов, голова ОДА Валерій Коровій та почесні гості, які вже співпрацюють або мають намір співпрацювати із підприємством.

Перш ніж розпочалися урочистості  до прибуття поважних гостей, всі відвідувачі мали змогу ознайомитись із обладнанням, що виготовляє завод: міні-бари, морозильні камери для морозива та напоїв, відкриті та закриті холодильні вітрини, з сенсорними екранами ті моніторами, із звуковим супроводом та системами дистанційного управління.

Відомо, що інвестиції UBC Group у І чергу заводу склали 10 мільйонів євро. Для введення наступної черги передбачаються інвестиції у сумі ще 10 мільйонів євро. Запланований обсяг реалізації продукції (І черги) – 400 мільйонів гривень на рік, після реалізації ІІ черги (орієнтовний термін 2019-2020 роки) – 700 мільйонів гривень на рік.

Врешті, коли настав час офіційного відкриття, з’явилися Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, міський голова Вінниці Сергій Моргунов, голова ОДА Валерій Коровій, а також президент UBC Group Ігор Гуменний. Першим взяв слово Голова Уряду.

– Сьогодні відбувається чудова непересічна подія – ми відкриваємо ще одне прекрасне й чудове високотехнологічне підприємство, достатньо конкурентне, що є результатом політики держави і місцевої влади щодо залучення й розміщення інвестиції саме в Україні, – сказав Володимир Гройсман. – Обраний підхід щодо кластового виробництва, я вважаю, має величезну перспективу до створення тисяч і тисяч нових робочих місць та виготовлення нашої, конкурентної та якісної продукції. Настав час, коли українці мають повертатись додому, отримувати достойну зарплату і працювати на таких високотехнологічних підприємствах.

Висловився з приводу відкриття й президент UBC Group Ігор Гуменний. Він зазначив, що нині на підприємці працює вже 400 чоловік, до кінця місяця планується, що ця цифра зросте до 1 000 працівників, а згодом сягне позначки у понад 2 тисячі осіб. Першу партію продукції вже відвантажено на експорт.

– Хочу також відзначити позицію місцевої влади. Коли ми обирали в 2014 році, де нам розмістити виробництво, то в останню мить нам порадили заїхати до Вінницької області. Коли я потрапив до кабінету мера, потім мене взяли за руку і почали возити по якихось там бур’янах, кущах. Привезли на оце поле і сказали, що тут буде Індустріальний парк. Я подивився на Валерія Коровія і не знав, чи сміятися, чи що. Й сказав – ми купимо у вас землю, коли ви вирішите питання з інфраструктурою. І окрім місцевої, впливав на вирішення цього питання і Прем’єр-міністр України. Саме такою, сервісною, має бути функція влади, бо не потрібно дорікати верховній раді, яка там приймає закони. Дуже багато, 80% можна зробити на місцевому рівні, – сказав Гуменний.

Після цього й відбулася урочиста мить – Володимир Гройсман та Ігор Гуменний одночасно натиснули кнопку, яка й запустила підприємство.

Після цього для Голови Уряду було здійснено екскурсію підприємством. Володимиру Гройсману та почесним гостям Ігор Гуменний розповів детально про кожний тип обладнання, що виготовляється на заводі. Поспілкувався Голова Уряду і з працівниками, які працюють на підприємстві.

Читайте також: До кінця року на Вінниччині створять 6000 нових робочих місць

Нагадаємо також, що 27 серпня в приміщенні Вінницької міської ради відбулося офіційне підписання договору про створення Індустріального парку “Вінницький кластер холодильного обладнання”. Наразі в парку вже збудовано перший завод, який почав випуск продукції.

Читайте також: Зарплата буде “вище ринкової”: у Вінниці офіційно створили Індустріальний парк. ФОТО

За словами директора Української пивної компанії UBC group Ігоря Бурдиленка, котра і будує у Вінниці заводи з виробництва холодильного обладнання, наразі на першій черзі заводу вже працює 250 фахівців, а до 2024 року кількість робочих місць тут має зрости до 2,2 тисяч.

Нагадаємо також, що сьогодні Голова уряду Володимир Гройсман має намір взяти участь відразу в кількох офіційних заходах. Зокрема йдеться про Міжнародний інвестиційний форум «Вінниччина – бізнес в центрі України» та відкриття стадіону на території Палацу дітей та юнацтва. Нагадуємо, що Гройсман традиційно бере участь також і в святкування Дня міста, який цього року відзначається 8 вересня. Повна програма свята – за цим посиланням.

Фото Ольги Мірошниченко

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору