× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці готуються створити найбільший герб міста з людей

У середу, 6 вересня вінничан запрошують взяти участь у встановленні ще одного міського рекорду: вибудувати з учасників флешмобу герб Вінниці, який має стати найбільшим “живим” гербом міста в Україні.

Організатор акції – голова Молодіжної ради міста Дмитро Мира у коментарі  Vежі підкреслює, що для Вінниці встановлення подібного рекорду вже не “в новинку”, проте цього разу на флешмобі очікується присутність представників Книги рекордів України:

  • Ми вже робили “живий” герб України, тоді було задіяно близько півтори тисячі учасників. Цього разу ми очікуємо принаймні на 500 людей більше, – зазначає Дмитро.

Як пояснив Мира, представники Книги рекордів України по завершенню флешмобу мають видати організаторам свідоцтво про рекорд: наразі обидві сторони визначаються з правильним формулюванням номінації.

Герб Вінниці, створений студентами у 2015-му році

За словами організатора, вже є домовленість із представниками навчальних закладів міста: їхні учні та студенти стануть основою “живого” герба Вінниці.

Флешмоб відбудеться у середу, 6 червня, на стадіоні біля Вінницького медичного коледжу ім. Академіка Заболотного, початок реєстрації на захід – о 14:00. Вибудова герба триватиме 30-40 хвилин, по завершенню створення фігури учасники флешмобу виконають гімн України.

Фото Вінниця.ОК

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору