× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці головного лікаря змусили демонтувати незаконно встановлений шлагбаум біля лікарні. ФОТО

Головний лікар Вінницької районної клінічної лікарні самостійно встановив шлагбаум на проїзді загального користування, що біля зазначеної лікарні. Втім, після отримання від Муніципальної варти відповідного припису, все ж демонтував незаконно встановлену конструкцію. 

Як повідомляється на фейсбук-сторінці Муніципальної варти, протокол про адміністративне правопорушення за статтею 152 КУпАП працівники Муніципальної варти склали після звернень громадян.

“Працівники (…) склали на головного лікаря Вінницької районної клінічної лікарні, який усвідомлюючи свої протиправні дії, умисно організував перекриття проїзду загального користування по вул. Хмельницьке шосе біля будинку №92, встановивши шлагбаум без відповідного дозволу виданого у встановленому порядку” – йдеться у повідомленні.

Зазначено також, що на виконання припису, шлагбаум було демонтовано відразу.

Стаття 152КУпАП. Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів.
Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів – тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Читайте також: Знищена зупинка та понівечене авто: подробиці ДТП на Келецькій. ФОТО

Читайте також: У Вінниці вандали зруйнували дерев’яну вежу, яку історики хотіли встановити на Замковій горі. ФОТО

Фото зі сторінки Муніципальної варти у Фейсбук

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору