× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці два дні безкоштовно обстежуватимуть на ВІЛ та гепатит

У Вінниці можна буде пройти обстеження на ВІЛ та гепатити В і С.  Як повідомляється на сторінці Вінницького обласного центру СНІДу, тестування буде доступне анонімно та безкоштовно протягом двох днів.

У п’ятницю 17 травня спеціальну пересувну амбулаторію встановлять в холі залізничного вокзалу. Прийти та обстежитись цього дня можна буде з 10:00 до 17:00.

Наступна можливість пройти тестування буде у неділю 19 травня. Цього разу амбулаторію встановлять на майдані Водограй, що в Центральному міському парку. Прийти на обстеження можна буде з 12:00 до 20:00.

Минулого разу така амбулаторія була встановлена на Європейській площі. Саме тестування тривало не більше 15 хвилин. Спершу співробітники клінічного Центру записували анкетні дані особи та набрали кров з вени. Експрес-результат був готовий вже за 10 хвилин, його необхідно було забрати особисто, адже медичні сестри не могли розголошувати інформацію ні по телефону, ні стороннім особам. До речі, експрес-тестування на ВІЛ/СНІД можна зробити у сімейного лікаря, однак за інформацією Ігоря Матковського, ще не всі ЦПМСД придбали такі тести.

Читайте також:

Амбулаторія просто неба: на Європейській площі обстежують на ВІЛ, діабет та ожиріння. ФОТОРЕПОРТАЖ

Супергерої в медичних халатах: як на Вінниччині рятують дитинство ВІЛ-позитивним дітям

Обійми на Європейській площі: у Вінниці перевірили ставлення містян до ВІЛ-позитивних людей. ФОТО

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору