× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці дорогу і тротуари по вулиці Черняховського відремонтують за майже 34 мільйони

Департамент комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради оголосив тендер на ремонт тротуару та дороги по вулиці Черняховського, що на Сабарові. На це виділили 33,9 мільйонів гривень.

Згідно з тендерною документацією, технічне завдання налічує 658 позицій робіт. Зокрема, переможець торгів має виконати:

  • підготовчі роботи (формувальне обрiзування дерев, видалення сухостiйних та аварiйних дерев, корчування пнiв);
  • капітальний ремонт дороги та тротуарів (знімання старих асфальтобетонних покриттів доріг і улаштування нових з асфальтобетонних крупнозернистих сумiшей, установлення бетонних поребрикiв, улаштування тротуарів з одношарових асфальтобетонних покриттiв iз піщаної асфальтобетонної сумiшi тощо);
  • благоустрій та озеленення території (прокладання кабельної лінії для мереж зовнішнього освітлення, чавунних люків, облаштування нових зупиночних павильйонів, встановлення нових дорожніх знаків, освітлення пішохідних переходів облаштування системи відеонагляду з кількома десятками камер спостереження тощо).

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 13 червня 2019. Тоді ж розпочнеться аукціон. І в разі, якщо з його переможцем укладуть договір, ремонт триватиме трохи більше року – з 1 липня 2019 року до 31 липня 2020 року.

Відомо також, що на цей період дорогу повністю не перекриватимуть: роботи воконуватимуть “на однiй половинi проїжджої частини при систематичному русi транспорту на другiй”.

Читайте також: По вулиці на Старому місті будують нову дорогу

Читайте також: У приватному секторі Вінниці планують заасфальтувати півтори тисячі “квадратів” доріг

Читайте також: Ремонт доріг на Вінниччині можна буде відстежувати онлайн

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією
Вгору