Як розпочати власний бізнес: у Вінниці відкрили Центр підприємництва

У Лівобережному міжрайонному центрі зайнятості Вінниці відкрили Центр підтримки та розвитку підприємництва. Тут вінничани отримують безкоштовні консультації на тему власного бізнесу, а також допомогу з підбору персоналу.

Як повідомила директорка  Лівобережного міжрайонного центру зайнятості Олена Лутохіна, ідею та досвід перейняли від Консалтингового центру в Харкові, який працює на базі міського центру зайнятості ще від 2015 року.

Загалом у центрі працюють у двох напрямках: це фінансова та консультаційна допомога безробітнім, які планують відкрити власну справу, а також інформаційна для підприємців-початківців. Для останньої категорії влаштовують семінари, тренінги, консультації, наприклад з питань державної реєстрації суб’єктів господарювання, ліцензування тощо.

  • Наше головне питання – це пошук та найм персоналу, оформлення трудових відносин, – каже Олена Лутохіна. – До такої роботи ми залучаємо наших соціальних партнерів: податкову, управління держпраці в області, міський та регіональний центри безоплатної вторинної правової допомоги, департамент економіки міськради.

Семінари з бізнесменами-початківцями відбуваються на базі Центру зайнятості щочетверга з 9:00 до 10:00.

Центр підтримки та розвитку підприємництва хоч і працює тривалий час, та тільки зараз почали займатися рекламою його діяльності. Тому в планах Лівобережного міжрайонного центру зайнятості  на початку вересня провести презентацію-круглий стіл Центру підтримки та розвитку підприємництва.

Адреса Центру підтримки та розвитку підприємництва Лівобережного міжрайонного центру зайнятості  Вінниці – вулиця Привокзальна,28. Телефони: (0432) 55-44-23 або (0432) 27-89-83.

Фото cdn.personnelconcept.com.au

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією
Вгору