У Вінниці для АТОвців проведуть тренінг, аби ті навчилися захищати власні права

Тема тренінгу «Досвід правозахисту. Пошук ресурсів для правозахисної діяльності», який 
розрахований  на волонтерів, АТОвців та членів їх родин.  У суботу, 29 липня, протягом трьох годин учасники підтягуватимуть свої знання в юридичних питання, пов’язних  із захистом прав, наданих державою.

Захід проводиться в рамках проекту «Школа ветеранів» ГО «А-ВЕСТА», підтриманий відділом преси, культури та освіти Посольства США.

За словами координаторки проекту Лариси Полулях, це буде останній в цьому році шостий за рахунком треніг.

  • У нас визначені теми по соціальним гарантіям – хто і що обіцяє: права пацієнтів, стосовно контрактної служби, виділення землі, надання статусу інвалідності тощо, – каже Лариса Полулях. – Кожен тренінг має якусь окрему тему, але проблеми розбираємо у всіх напрямках. Те, що держава не виконує обіцяного це одне, але і люди погано знають свої права і механізм реалізації цих прав.

Під час тренінгу будуть розглянуті випадки захисту прав ветеранів АТО і членів їх родин, а також подальші кроки пошуку нових ресурсів для продовження  діяльності  проекту з правової освіти.
Досвідом захисту прав учасників АТО поділиться головний спеціаліст Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО Олександр Алієв.

Тренінг відбудеться 29 липня і триватиме з 10:00 до 14:00. Місце проведення поки визначається організаторами і залежатиме від кількості учасників заходу, для комфортного розміщення.

Для участі в тренінгу необхідно зареєструватись, написавши в приватні повідомлення «Школи ветеранів» на Facebook  або за телефонами  067-700-50-76, 093-006-76-17.

Участь у тренінгу безкоштовна.

Фото media.slovoidilo.ua

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією
Вгору