× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці через вандалізм демонтували скульптури декоративних коней

Фігурки декоративних коней, які раніше прикрашали вхід до Центрального мосту з боку вулиці Київської, збираються перенести до міського парку. Таким чином у Вінниці вирішили вберегти скульптури від вандалів, які пошкоджували їх, намагаючись всістися на “коней” верхи. 

Як повідомляє Вiнниця.info з посиланням на слова заступника директора комунального підприємства «Вінницязеленбуд» Микола Залецький, ділянка біля мосту не охороняється, тож було вирішено залишити тут тільки квітник.

– Аби зовсім не втратити скульптури, вирішили їх поставити у парку, де за ними будуть наглядати. Де не буде такого вандалізму, – сказав  Микола Залецький.

Відомо, що скульптури були встановлені близько року тому, проте навесні їх не озеленили, оскільки готувалися до того, що “коней” доведеться демонтувати. Відтак, озеленення планують зробити вже після встановлення у парку.

– Нині обговорюємо нові для них місця. Можливо, біля крокодила, чи біля фонтану, чи якесь інше місце. Головне, там, де будуть масово проходити люди, але не будуть скульптури чіпати, – зазначив Залецький.

Фото з сайту «Вінницязеленбуд»

Читайте також: Дорожні знаки та іграшки “Roshen”: у Вінниці розшукують вандалів, які дебоширили на Соборній. ВІДЕО

Читайте також: У Вінниці затримали вандала, який пошкодив напис “Я люблю Вінницю”. ФОТО

Читайте також: У Вінниці вандал вночі пошкодив підсвітку панно поблизу парку. ВІДЕО

Читайте також: Бронзовий кіт не дає спокою: скульптуру на Київському мосту знову намагалися пошкодити. ФОТО

 

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору