У Вінниці безкоштовно покажуть «Розумне кіно» про спорт та сім’ю

«Розумне кіно» – це формат переглядів фільмів від «СД Платформи». Від звичайних показів він відрізняється тим, що після перегляду відбувається дискусія та обговорення стрічки разом із модератором.

Показ відбудеться в Центральному парку (біля входу зі сторони другої школи) 22 квітня о 17.00. Для перегляду та обговорення організатори обрали фільм «Невидима сторона».

Фільм «Невидима сторона» –  це заснована на реальних подіях спортивна драма. Майкл Ор – один із багатьох чорношкірих хлопчин з околиці, якому нічого доброго в житті не світить. Його мати час від часу позбавляють опіки, вона насилу пам’ятає його батька, у їхньому будинку навіть немає нормального ліжка для ночівлі.
За підтримки батька свого друга Великий Майк, як звуть його всі навколо за високий зріст і міцну статуру, потрапляє в престижну школу.  Обставини змушують Майкла жити в спортзалі. Це помічає сім’я Туї. Вони забирають Майкла до себе і починають допомагати йому з навчанням і подоланням своєї скромності, щоб хлопець розкрив свій потенціал спортсмена. Під час титрів показані кадри з сімейної хроніки прототипів головних героїв.

-Спорт у кінострічці скоріше виступає, як символ руху вперед і розвитку. Значна частина фільму присвячена сімейному життю у широкому сенсі. Та і життю взагалі, про те, яким воно може бути, якщо старатись і працювати над собою. Буде цікаво, обіцяємо. Фільм залишить після себе багато всього “на подумати”, – розповіла Vежі кураторка «СД Платформа» Марія Самойленко.

Показ фільму триватиме дві години, а обговорення 40-60 хвилин в залежності від активності учасників та учасниць. За словами Марії, формат «Розумне кіно» користується великою популярністю у молоді, адже інколи після перегляду стрічки її навіть немає з ким обговорити, поділитися враженнями та відчуттями, проаналізувати вчинки акторів і сюжетну лінію. Дівчина розповідає, чому це кіно саме «розумне».

  • Бо ми не просто дивимось фільм і їмо попкорн, а утворюємо одразу після “гарячу дискусію” — говоримо про поведінку героїв, цінності, які зачіпають у кінострічці та робимо певні висновки для себе. Говоримо з ким? На кожній дискусії є модератори, які задають градус дискусії.  Хто буде модератором чи може модераторкою — поки секрет, але обіцяємо, що буде гаряче.

Переглянути фільм можна безкоштовно, але через обмежену кількість місць, потрібно попередньо зареєструватися тут https://bit.ly/2HrZCYR.

Фото: Pars Today

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору