× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці безкоштовно обстежуватимуть на ВІЛ та гепатит

У Вінниці 5 квітня на Європейській площі (біля вежі) встановлять спеціальну пересувну лабораторію, в якій вінничани зможуть безкоштовно пройти тестування крові на наявність антитіл до ВІЛ і гепатитів «В» і «С».

Як зазначено на сайті Вінницької облдержадміністрації, просвітницька акція «1/7: Про цінність здоров’я» відбудеться в рамках всеукраїнського тижня здоров’я. Початок – об 11:00, орієнтовно лабораторія працюватиме до 15:00. Медики зазначають, що для обстеження однієї людини буде достатньо 15 хвилин.

Як повідомили у Вінницькому обласному центрі профілактики та боротьби зі СНІДом, під час акції можна буде отримати дотестову консультацію медиків. Окрім того, на заході будуть присутні люди, які мають СНІД та розкажуть про те, як вони живуть, маючи цю хворобу.

«Метою акції є максимальне залучення уваги людей до свого здоров’я, формування розуміння того, що здоровий спосіб життя, відмова від шкідливих звичок, профілактика хвороб та вчасно надана домедична і медична допомога – запорука тривалого та якісного життя» – зазначено в анонсі заходу.

Повідомляється, що в рамках акції вінничани зможуть зробити безкоштовне тестування крові на наявність антитіл до ВІЛ і гепатитів «В» і «С» за допомогою пересувної мобільної амбулаторії обласного центру боротьби зі СНІДом.

Читайте також: Супергерої в медичних халатах: як на Вінниччині рятують дитинство ВІЛ-позитивним дітям

Автор: В'ячеслав Луцков

Поділитись публікацією
Вгору