У Вінниці АТОвці склали на «відмінно» іспити з бізнес-ІТ-технологій

37 військовиків минулого тижня, пройшовши перепідготовку у рамках проекту «Україна-Норвегія», склали всі іспити та отримали міжнародні дипломи міністерства закордонних справ, міністерства оборони Королівства Норвегії та спільний диплом університетів NORD (Норвегія) та ВНТУ.

Участь у перепідготовці взяли військовослужбовці Збройних Сил України, які були звільнені в запас, а також члени їхніх сімей. Основним ухилом даних курсів було навчання «премудрощам» ведення бізнесу із використанням сучасних інформаційних технологій.

Окрім цього, українські захисники отримали знання у сферах ринкової економіки та електронної комерції,а також «підтягнули» навички володіння англійською мовою.

Як зазначив Юрій Бурєнніков, Декан Факультету машинобудування та транспорту ВНТУ, у рамках проекту «Україна-Норвегія» військовослужбовці вивчали «Інформаційні технології в бізнесі» понад 500 годин.

  • Військовослужбовці три місяці проходили курси з організації підприємницької діяльності, комп’ютерних технологій, курси англійської мови, менеджменту та ще кількох дисциплін, – розповів декан. – В будь-якому випадку ці знання допоможуть українським бійцям віднайти своє місце на мирній території.

Нагадаємо, у одному із минулих матеріалів Роман Смішний сказав також, що із навчальним закладом буде й подальша співпраця.

  • Ми сприятимемо в залученні фахівців, щоб відкрити у ВНТУ ще й військову кафедру, щоб там готувалися офіцери запасу «на місці» – ми це ініціюємо та підтримаємо. Щоб й надалі робити свій внесок у освіченість нашої молоді, проведемо для студентів заходи по військовій медицині, мінно-вибуховій справі та загалом як вижити у небезпечних ситуаціях.

Вже у лютому наступного року розпочнеться другий етап проекту. До участі у ньому запрошуються наступні особи та дорослі члени їх родин: учасники АТО; військовики ЗСУ, МВС, СБУ, які були звільнені в запас; а також демобілізовані та звільнені у запас з лав Державної прикордонної служби України, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Також, окрім тих, хто «у запасі», запрошуються і особи, які підлягають звільненню в поточному році.

Позначки: , , , , , , , , , ,

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією