× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці активісти заблокували два мости, протестуючи проти підвищення цін на пальне. ФОТО

Сьогодні зранку активісти перекрили два вінницькі мости. Причиною стало підвищення цін на пальне. Через ускладнений рух на мостах, ранок Вінниці почався із заторів.

По дві смуги на Київському та Центральному мостах у Вінниці сьогодні були перекриті активістами з “Автоєвросили”. Лише представники цієї організації забезпечили на акції протесту понад 70 автівок, а разом з іншими охочими долучитись до акції їх там близько 200. Вільним залишився лише Староміський міст. 

Представник “Автоєвросили” Володимир розповів, що до акції готувались три дні. За його словами, сьогодні багато водіїв були незадоволені перекриттям руху та лаються на протестувальників. Інші ж підтримують ініціативу та навіть приєднуються до протесту. Зокрема, розповів, що навіть одна вантажівка “їхала по своїх справах”, але вирішила зупинитись разом із ними.

Активісти прикріпили до своїх автівок каністри для пального або пластикові пляшки. Багато автомобілів з так званими “євробляхами”. Як стверджують учасники акції, протестують “проти необґрунтованого підвищення цін на пальне”. Напівжартома обіцяють зупинити всю країну, якщо влада до них не дослухається. На запитання, як саме збираються це зробити, посміхаючись відповідають: “У нас є свої стратегії”. Інші протестувальники з горнятками кави у руках пропонують влаштовувати такі акції через день.  

Знаєте чого у нас все дорожчає? Бо ціни на пальне підіймаються. А воно все пов’язано, – каже один з активістів.

Акція розпочалась о 09:00 і триватиме до 10:30. Одночасно із Вінницею вона відбувається в багатьох інших містах України.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору