× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці активісти влаштовують Андріївські вечорниці, щоб допомогти 16-річному Миколі Марчишину

Наступного тижня вінницькі активісти з Пласту влаштовують святкування Андріївських вечорниць. Одним з головних приводів до організації події стала необхідність зібрати кошти для 16-річного Миколи Марчишина.

Як розповів Vежі один із організаторів події Роман Гуменюк, завданням Андріївських вечорниць від Пласту є допомога Миколі Марчишину. Свого часу він отримав травму, займаючись на турніку. Згодом у хлопця виявили прогресуючий туберкульоз хребта і виконали операцію. Наразі Микола перебуває в лікарні та одужує, але попереду в нього довгий процес реабілітації. Саме з цим і хочуть допомогти пластуни, адже на медикаменти та послуги лікарів-реабілітологів потрібні кошти.

 

– Я познайомився з ним, коли ми розмальовували стіни Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні. Микола тоді перебував тут на лікуванні, а його мати – Людмила Марчишина, яка виявилась дизайнеркою – допомагала нам з прикрашанням стін. Вона намалювала пейзаж із човником, – розповідає Роман Гуменюк.   

Читайте також: Мистецтво заради здоров’я: у Вінниці волонтери розмалювали стіни дитячої лікарні. ФОТОРЕПОРТАЖ

 

Андріївські вечорниці Вінницький Пласт влаштовує вже не вперше. Наприклад, минулого року подібну подію організовували в готелі “Поділля”. Тоді пластуни збирали кошти на операцію для Дар’ї Паламарчук.  

Цьогорічні вечорниці відбудуться в п’ятницю, 14 грудня в креативному просторі “Артинов”. В програмі обіцяють закликанння і вгадування майбутнього, традиційну калиту, святкову вечерю, живу музику та багато іншого.

Початок о 18:00. Щоб потрапити на подію, необхідно заздалегідь зареєструватись. Вартість входу – 80 гривень. Як зазначають організатори, частина коштів (20 гривень кожного квитка) піде на допомогу Миколі Марчишину.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору