У Вінниці активісти облили місцевий офіс БПП червоною рідиною. ВІДЕО

Таким чином активісти протестували проти того, що депутати “БПП” не з’явились на позачергову сесію обласної ради сьогодні, 7 березня, та не підтримали звернення до Верховної Ради з вимогою відставки міністра Арсена Авакова. 

Відео про те, як група чоловіків, серед яки були ветерани АТО, опублікувала на своїй фейсбук-сторінці вінничанка Олена Васількова.

 

На відео також можна почути суперечку, яка виникла між активістами та хлопцями, які, очевидно, стали на захист партійного офісу. Однак наприкінці діалогу чоловіки з обох боків порозумілись і побажали один одному доброго здоров’я.

Депутати облради з другої спроби не підтримали ідею відставки Авакова, АТОвці погрожують застосувати силу

Нагадаємо, що сьогодні у Вінниці мала відбутися позачергова сесія обласної ради на якій мали розглянути звернення до Президента України Порошенка, а також до Генпрокурора Луценка та директора НАБУ Ситника з вимогою притягнути до кримінальної відповідальності міністра Авакова за силовий розгін наметового містечка під Верховною Радою третього березня. Однак протягом декількох годин не зібрали кворуму депутатів. Хдебільшого сесію проігнорувалми саме депутати “БПП”.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору