× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У вінничанина конфіскували машину і погрожують відібрати квартиру за несплату аліментів. ВІДЕО

У жителя Вінниці, який п’ять років не платив аліменти і заборгував понад сто тисяч гривень, забрали машину. Її продадуть на аукціоні, а гроші віддадуть колишній дружині.

За несплату аліментів можна прощатися з квартирою, машиною та іншим цінним майном. Як повідомили у сюжеті програми «Сьогодні», виконавча служба має право забрати все і продати з аукціону. Таким чином дитина отримає ті гроші, які заборгували батько або матір. Один з таких випадків стався у Вінниці: за п’ять років несплати аліментів, гараж боржника відкрили, машину конфіскували, а самого чоловіка оголосили в розшук.

 

Йдеться про вінничанина Сергія Ястремського, який, зі слів колишньої дружини, покинув її з сином Павлом, коли дізнався, що в дитини інвалідність. У сюжеті повідомили, що в 15-річного хлопця – дислексія (нездатність оволодіти навичками читання текстів – ред), відтак, уже 14 років Ольга та Павло Єстремські живуть у найманих квартирах.

 

Ольга розповіла, що спочатку колишній чоловік платив аліменти справно, але п’ять років тому перестав, і вона подала до суду. У виконавчій службі зазначили, що Сергій Ястремський не хоче добровільно платити аліменти й ігнорує повідомлення більш ніж півроку. Як результат нестачу грошей вирішили компенсувати майном чоловіка.

 

Оскільки зв’язатися з Сергієм Ястремським телефоном не вдалося, а вдома його не було, машину конфіскували без його участі. Працівники виконавчої служби відкрили гараж чоловіка, описали все майно, а машину забрали евакуатором на арештмайданчик. Як зазначили працівники виконавчої служби, згодом її продадуть на аукціоні, а гроші віддадуть колишній дружині (Ольга каже, що витратить їх на лікування сина).

 

У сюжеті також повідомили, що за п’ять років Сергій Ястремський заборгував 116 тисяч гривень. Цього разу з аукціону продадуть його машину, але якщо чоловік і надалі не платитиме аліментів, примусово продадуть і квартиру. Крім цього йому може загрожувати до двох років в’язниці.

 

– В цього боржника є ще чотирикімнатна квартира, яка в подальшому (я сподіваюсь, буде задоволене примусове проникнення в ту квартиру) так само буде передана на торги, розповіла Юлія Маліновська, державний виконавець центрального відділу Державної виконавчої служби у Вінницькій області.

У сюжеті повідомили, що лише цього року аліментники Вінниччини заплатили своїм дітям 95 мільйонів гривень.

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією
Вгору