× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У церкві на Вінниччині отруїлися 11 людей, серед них діти

У селі Довжок Ямпільського району до лікарні потрапили 11 людей, які у п’ятницю 9 серпня вживали їжу на території Хрестовоздвиженського храму.

Як повідомили на сайті Державної служби України з надзвичайних ситуацій, вчора до них надійшла інформація, що протягом 10-11 серпня до Ямпільської Центральної районної лікарні з попереднім діагнозом гострий гастроентероколіт госпіталізовано 11 людей (із них три дитини). Повідомляється також, що всього на території храму перебувало 70 осіб. 

Наразі проводиться комплекс протиепідемічних заходів.

Гастроентероколітом називається захворювання, при якому одночасно в шлунку, товстому і тонкому кишечнику відбувається запальний процес. Захворювання може виникнути в зв’язку з пониженням імунітету, ураженням організму інфекцією, вживанням в їжу недоброякісних продуктів, в яких були присутні хвороботворні бактерії і мікроорганізми, курінням, зловживанням алкоголем.
Основними збудниками гастроентероколіту є: стафілокок, кишкова паличка, іерсінія, ротавірус, сальмонела та інші віруси. Симптоми захворювання гастроентероколіту проявляються досить швидко: через кілька годин. Основними ознаками захворювання є: метеоризм і бурчання в животі; періодична присутність в калових масах крові, слизу (діарея); відчуття слабкості м’язів; зниження апетиту; сильні больові відчуття в області живота (можуть мати тягнучий або переймоподібний характер); гіркота в роті, відрижка; блювота, нудота; зниження ваги, загальне нездужання; підвищення температури; блідість шкіри.
Найчастіше запалення поширюється на інші органи травлення. Гостра форма гастроентероколіту виникає раптово і бурхливо розвивається. Найчастіше недуга супроводжується нудотою, діареєю, рясною блювотою. Проявляються сильно виражені ознаки інтоксикації організму: висока температура, слабкість, головний біль, запаморочення, озноб, іноді навіть непритомність. Симптоми проявляються в перші години ураження організму токсинами або через два дні (джерело -euromd.com.ua).

Ілюстративне фото – narodna-pravda.ua

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією
Вгору