У центрі Вінниці з’явився скеледром просто неба

У центрі Вінниці з’явились стенди для тренувань у скелелазанні. Запрацював скеледром з ініціативи двох вінничан альпіністів-любителів.

Облаштували дві стійки біля колишнього кінотеатру “Росія”. Все задля того, аби більше вінничан дізналися про цей вид спорту, спробували свої сили та побороли страх висоти, повідомляють у сюжеті телеканалу “ВІТА”. На двох стендах можна пройти вісім трас різної складності.

  • Траси вигадували на власний розсуд, – розповідає один із ініціаторів скеледрому Сергій Свирид. – Щоб можна було зробити той чи інший рух. Думали зробити щось важке і діялнки, де можна було б відпочити.  І так накрутили траси.

Спробувати свої сили можуть як “новачки”, так і досвідчені альпіністи. Висота “скелі” – 7,5 метрів. Як зауважив інший інструктор зі скелелазіння Сергій Париський, для Вінниці такий скеледром вже непоганий, адже раніше у місті подібного не було.

Як показали у сюжеті, скеледром користується попитом не лише серед чоловіків, а й серед жінок та навіть маленьких дівчаток. Інструктори ж переконують, що завдяки спеціальному спорядженню ризик травмуватися мінімальний: якщо зірватися зі скеледрому, то людина повисне на “страховці” і не впаде.

  • Це дуже прикольно. Особливо стращшно було спускатися, – зізналася вінничанка Олена Паук. – Спускатись було навіть страшніше, ніж підійматись, якщо чесно.

Скеледром просто неба працює щодня з 10:00, однак лише за гарної погоди. Вартість від 40 до 80 гривень.

Фото – Вінниця.info

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору