× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У центрі Вінниці влаштували шоу з протигазами, барабаном і носом Гоголя. ФОТО

Центр вечірньої Вінниці, сотні людей, що після робочого дня поспішають додому, колони театру Садовського та… люди в протигазах, які застигли під стінами театру.

Рівно о 18:25 з театру виходить молодий чоловік з довгим волоссям на голові та барабаном на шиї. Він дуже схожий на Миколу Гоголя і тримає в руках барабанні палички, що світяться зеленим кольором.

 

За ним з дверей виходить величезний білий ніс – вочевидь того самого Гоголя, – а також дві молоді дівчини в масках, прикрашених світлодіодами. “Гоголь” б’є в барабан, маски роздають флаєри, люди в протигазах – лишаються застиглими в тих позах, в яких були, коли час зупинився.

Так розпочався перформанс від організаторів Air Gogol Fest, які подібним чином вирішили привернути увагу містян до фестивалю, що відбудеться вже 17-18 листопада на території заводу “Кристал”.

Поки волонтери фестивалю роздавали перехожим флаєри-запрошення на Air Gogol Fest, барабанщик підходив до кожного “застиглої” людини у протигазі та щосили барабанив. Через кілька миттєвостей учасник перформансу “оживав” і знімав з себе протигаз. У такій формі організатори фестивалю нагадували, що “без мистецтва важко дихати”.

Нагадаємо, що на початку листопада організатори фестивалю вже влаштовували подібний перформанс. Тоді троє чоловіків у білих комбінезонах та з масками на обличчях розклеювали афіші Гогольфесту.

Читайте також: Понад 40 художників, рефлексія у підвалі та АЛІСА біля Вежі: що приготує арт-кухня «AIR GOGOL FEST»

“У Вінниці має з’явитися людина майбутнього – ми дамо їй повітря, щоб дихати”: відбулася презентація Air ГогольFest. ФОТО

Директор «ГогольФест» Максим Демський: «Ми хочемо абсорбувати аудиторію, яка не любить попси»

Фото Ольги Мірошниченко
Організатори перформансу дякують вінницьким школам №15 та 20 за надані протигази

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору