У центрі Вінниці три дні показуватимуть українські фільми просто неба

З 24 серпня на Європейській площі просто неба будуть показувати українські кінострічки. Open-air кінотеатр приурочать до 26-ї річниці незалежності України. 

Розпочнеться кінопоказ “Дивись українське” завтра, 24 серпня, з українського документального фільму “Спадок нації”. Цей фільм розповідає про українську вишиванку: неймовірне різноманіття унікальних орнаментів, технік вишивки, крою, що залежать від регіону побутування сорочок. А також покаже історії людей, життя яких змінила вишиванка – врятувала, поєднала, стала символом нескореності чи останньою надією. Фільм знімали у шести країнах: Україні, Канаді, Італії, ОАЕ, Німеччині, Росії.

У п’ятницю, 25 серпня, вінничани зможуть переглянути одразу декілька кращих короткометражних робіт 2017 року від молодих вітчизняних режисерів, відзначених на національних та міжнародних фестивалях.

Вже у суботу, 26 серпня, триденний кіномарафон завершиться показом драми “Час хризантем”. Цей фільм створений українським режисером та сценаристом Дмитром Мойсеєвим. Головна ідея, якою він керувався – бути вдячним за життя та за те, що у ньому відбувається.

Головна героїня фільму Ольга втратила найближчу в своєму житті людину. Намагаючись сховатися від жорстокої реальності та пережити страшні і невиправдано довгі хвилини від смерті до похорону, вона придбала авто та вирушила подорожувати околицями Києва. Дорогою Ольга зустрічається з різними людьми: у когось вчиться жити, а комусь і сама допомагає. Найважливіше для героїні – це знову віднайти сенс життя.

Початок сеансів о 21:00, на Європейській площі.

Головне фото – Intermezzofest.com

Позначки: , , , , , , , , , , , ,

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією