× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У центрі Вінниці діти зібрали осінній врожай овочів. ФОТО

Дитячий “город” просто у центрі міста, поблизу Європейської площі, спорожнів до наступного сезону. Минулого тижня діти зібрали овочі, які вирощували з весни і у форматі гри опановували професію фермера. 

Минулої п’ятниці, 20 жовтня, юні вінничани зібрали врожай у Європейському саду. Як повідомляють організатори, діти збирали ті овочі, які власноруч саджали ще навесні: капусту, картоплю, огірки, помідори, буряк.

У пошуках кавуна: у Вінниці діти зібрали літній врожай на міському городі біля Вежі

Окрім “праці” для маленьких вінничан підготували також розваги, конкурси, загадки та майстер-клас зі створення картин із насіння.

Поживний рекорд: Вінниця створила найбільшу в країні картину з насіння. ФОТО

Проект “ОгоРодина” має на меті ознайомити дітей  зі сферою сільського господарства у зрозумілій, цікавій і креативній формі. Крім цього, діти можуть відчути себе справжніми фермерами.

  • Ми просимо вінничан долучитися до удосконалення нашого саду та, по можливості, надати насіння багаторічних квітів. Адреса нашого закладу – це вулиця Соборна, 91, – закликає директор КЗ “Центру підліткових клубів за місцем проживання” Дмитро Мира.

Всі маленькі вінничани під наглядом досвідчених педагогів та садівників можуть взяти участь у практичних заняттях по догляду за рослинами та овочевими культурами.

Допомогли в організації дитячого свята КЗ “Центр підліткових клубів за місцем проживання”, КП “Подільський туристично-інформаційний центр”, відділ у справах молоді та туризму ВМР та Компанія “Сингента”.

Фото надані організаторами

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору